(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

Strokovni delavci

STROKOVNI DELAVCI 2021/ 2022

.

PUHKI, starost 1 leto, Sara Kraner, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Eva Hartman, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

ŽOGICE, starost 1 do 2 leti, Anja Vranc, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Elizabeta Podlesnik, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

KAPLJICE, starost 2 leti, Nataša Brezovnik vzgojiteljica predšolskih otrok, in Natalija Kranjc, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

BALONČKI, starost 2 do 3 leta, Tina Kmetec, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Albina Pisnik, vzgojiteljica predšolski otrok – pomočnica vzgojiteljice.

GUMBKI, starost 3 leta, Barbara Obrulj Jeseničnik, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Živa Osovnikar, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

ŠKRATI, starost 4 leta, Nana Ladinek, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Katja Podlesnik, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

SONČKI, starost 5 do 6 let, Klavdija Gričnik, vzgojiteljica predšolskih otrok, in Barbara Mert, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.

V skupinah je prisotna še mobilna vzgojiteljica Jadranka Napotnik, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice.